gerb-nltu

          1195694    facebook-4-512

header-ep

facebook   fgroup   instagram    youtubes    telegr    tiktok

Ukraine  25.01-08.05 Теоретичне навчання  ::  09-20.03 МК1  ::  19.04-08.05 МК2  ::  08-30.06  Семестровий контроль / Захист МДР

ep.course

Міжнародна співпраця

5 травня 2016 року у м. Афіни (Греція) відбулося підписання Договору про співпрацю між Національним лісотехнічним університетом України, а саме Навчально-науковим інститутом екологічної економіки та менеджменту (НН ІЕЕМ), та міжнародною консалтинговою компанією «Европіан Профайлс» (European Profiles S.A.). Метою угоди є сприяння та координація співпраці між двома установами щодо освіти та наукових досліджень, а також заради збільшення їх вкладу у вищу освіту на міжнародній арені та набуття практичного досвіду студентів та викладачів.  

З боку НН ІЕЕМ при укладенні угоди був присутній завідувач кафедри економіки підприємства, професор, д.е.н. Шевченко Г.С. Представником European Profiles S.A. виступив президент компанії, європейський експерт, доктор Дімітріс Баколас.

Сферами взаємодії були визнані: спільна реалізація проектів ЄС; міжнародні науково-дослідницькі проекти; взаємні публікації, консультації; програми обміну студентами, викладачами та інші види наукової, освітньої та культурної взаємодії. 

Учасники зустрічі висловили сподівання що така співпраця між Університетом та консалтинговою компанією послужить зміцненню дружніх відносин між освітніми центрами та відкриє нові горизонти розвитку наукових досліджень.

greece-2016

Варто зазначити, що компания European Profiles є однією із провідних грецьких компаній у сфері управлінського консалтингу, яка працює із організаціями як державного, так і приватного сектору. Консультантами компанії виступають спеціалісти із окремих регіонів світу, а також експерти у різних сферах досліджень. Ціль компанії – пошук рішень та забезпечення їх ефективного впровадження.

Угода підписана на безстроковий термін. При необхідності появи нових напрямків за спільною угодою учасників можуть підписуватись додаткові угоди.

GREEN Blue Orange BACK TO TOP