РІСНА Роксолана Романівна

Асистент risna

Основні навчальні дисципліни:

Вища освіта: Український державний лісотехнічний університет (Національний лісотехнічний університет України), економічний факультет, спеціальність «Менеджер ЗЕД», диплом з відзнакою

Професійна кар’єра:

09/2003 – 03/2009: фахівець відділу підбору персоналу, тренер, ТзОВ «Торгова компанія «Інтермаркет»

09/2008 – до тепер: аспірант відділу соціально-економічного розвитку регіону, Інститут регіональних досліджень НАН України

03/2009 – 02/2010: помічник директора з кадрових питань, ЗАТ РК «Євротек»

2013 – 2014: тренер проекту, товариство «Зелений хрест»

02/2010 – до тепер: асистент кафедри економіки і менеджменту деревообробних підприємств (економіки підприємства) НЛТУ України.

Основні опубліковані праці:

1. Проектний аналіз: Методичні вказівки, програма та контрольні завдання з курсу. – Львів: НЛТУ України, 2013.- 50 с. (співавтор: Маселко Т.Є.)
  2. Управління проектами: Конспект лекцій. -Львів: НЛТУ України, 2014. - 110 с. (співавтор: Маселко Т.Є.).
  3. Логістика. Програма курсу і методичні вказівки до практичних, семінарських занять та самостійної роботидля студентів освітнього ступеня «бакалавр» економічних спеціальностей / Т.Є. Маселко, У.В. Павлюк, Р.Р. Рісна; НЛТУ України. – Видання друге, перероблене і доповнене. – Львів: НЛТУ України, 2016. – 48 с.

E-mail: risna(at)nltu.edu.ua