Ukraine  02/09-15/12/2019: Теоретичне навчання :: 14-27/10/2019: МК1 :: 02-15/12/2019: МК2 :: 16-29/12/2019: Семестровий контроль ::

Захист бакалаврів 2019

conimg

25-26.06.2019 р. в а.506 корпусу №1 НЛТУ

відбулися захисти бакалаврських дипломних робіт

студентів спеціальності 051 «Економіка» освітньо-професійної програми «Економіка підприємства».

День перший / Порядок захисту бакалаврів:

№

Прізвище, ім'я, по-батькові студента Теми дипломних робіт Наукові керівники

Бернар Іванна Миколаївна

Аналіз виробничо-господарської діяльності та економічного потенціалу ДП «Великобичківське лісомисливське господарство»

доц. Якімцов В.В.

Бурда Юрій Анатолійович

Аналіз виробничо-господарської діяльності та необоротних активів Державного підприємства «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр»

доц. Геник О.В.

Вільхова Ольга Степанівна

Аналіз виробничо-господарської діяльності та економічного потенціалу ДП «Буське лісове господарство»

Гурняк І.Г.

Салій Андрій Іванович

Аналіз виробничо-господарської діяльності та ефективності використання основних засобів Страдчівського НВЛК ДВНЗ НЛТУ України

Гарасим Л.С.

Стельмащук Христина Степанівна

Аналіз виробничо-господарської діяльності та ефективності використання основних засобів ТзДВ «Фабрика «Трембіта»

проф.

Шевченко Г.С.

Щипель Божена Іванівна

Аналіз виробничо-господарської діяльності та ефективності використання основних засобів ДП «Львівське лісове господарство»

Наливайко Н.Я.

Яцейко Юлія Сергіївна

Аналіз виробничо-господарської діяльності та фінансового стану  Державне підприємство «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр»

асист.

Сухоняк С.О.

Брийовський Назар Володимирович

Аналіз виробничо-господарської та маркетингової діяльності ДП «Буське лісове господарство»

Павлюк У.В.

Вітка Юрій Володимирович

Аналіз виробничо-господарської діяльності та показників ефективності використання оборотних активів Страдчівського НВЛК ДВНЗ НЛТУ України

Козловський С.О.

Кравець Євгенія Іванівна

Аналіз виробничо-господарської діяльності та управління прибутками на ПП «Львівська виробничо-торгівельна меблева фірма «Карпати»

Кіндрат Р.Я.

Свирида Вікторія Олександрівна

Аналіз виробничо-господарської діяльності та ефективності використання основних засобів ПП «Львівська виробничо-торгівельна меблева фірма «Карпати»»

Рісна Р.Р.

12  Скіп Андріана Андріївна

Аналіз виробничо-господарської діяльності та ефективності використання основних засобів ДП «Бродівське лісове господарство»

Луців Н.Г.

День другий / Порядок захисту бакалаврів:

№

Прізвище, ім'я, по-батькові студента Теми дипломних робіт Наукові керівники

Косик Ірина Омелянівна

Аналіз виробничо-господарської діяльності та управління прибутками Страдчівського НВЛК ДВНЗ НЛТУ України

Гарасим Л.С.

Бабич Наталія Іванівна

Аналіз виробничо-господарської діяльності та обсягів і структури продукції Страдчівського НВЛК ДВНЗ НЛТУ України

Козловський С.О.

3 Шотник Агнеса Робертівна Аналіз виробничо-господарської діяльності та фінансового стану Страдчівського НВЛК ДВНЗ НЛТУ України

Якуба М.М.

Настасяк Мар’яна Ярославівна

Аналіз виробничо-господарської діяльності та управління прибутками ТзОВ «Екран» Доц. Якімцов В.В.

Марина Ангеліна Миколаївна

Аналіз виробничо-господарської діяльності та фінансових результатів ПП «Львівська виробничо-торгівельна меблева фірма «Карпати»

Ст. викл. Рісна Р.Р.

Величко (Амбріс) Тетяна Романівна

Аналіз виробничо-господарської діяльності та управління персоналом ТзДВ «Фабрика «Трембіта»

Наливайко Н.Я.

Небола Наталія Олегівна Аналіз виробничо-господарської діяльності та фінансового стану ДП «Бродівське ЛГ»   Доц. Луців Н.Г.
 Гриців Олена Романівна Аналіз виробничо-господарської діяльності та продуктивності праці ПП «Львівська виробничо-торгівельна меблева фірма «Карпати»

Павлюк У.В.

Зубко Оксана Володимирівна Аналіз виробничо-господарської діяльності та виробничого потенціалу ДП «Золочівське ЛГ»

Михайловський В.І.

10 Невінський Роман Ігорович Аналіз виробничо-господарської діяльності та витрат у ДП «Золочівське ЛГ»

Михайловський В.І.
11 Погоріляк Василь Васильович Аналіз виробничо-господарської діяльності та фінансового стану  ТзДВ «Фабрика «Трембіта»

Проф.

Шевченко Г.С.
12 Сікора Аліна Іванівна Аналіз виробничо-господарської діяльності та фінансового стану ДП «Сколівське ЛГ»

Баран О.В.

13 Тудовшій Мирослава Іванівна Аналіз виробничо-господарської діяльності та ефективності використання трудових ресурсів ДП «Бродівське ЛГ» Доц. Луців Н.Г.
14 Цонинець Андріана Василівна Аналіз виробничо-господарської діяльності та управління прибутками ТзДВ «Фабрика «Трембіта»  Асист. Сухоняк С.О.
15 Юрдига Вікторія Василівна Аналіз виробничо-господарської діяльності та фінансових результатів Державного підприємства «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» Доц. Геник О.В.

dandelion-53800 1280 dandelion-53800 1280