Ukraine   :: 25/06-26/06/2019 Захист дипломних робіт бакалаврів ::

Стажування Гурняк І.Г.

Старший викладач кафедри економіки підприємства к.е.н. Гурняк Ірина Григорівна у період із 15 до 26 квітня 2019 року проходила стажування в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) за програмою міжнародної мобільності Еразмус+ (напрям КА1).

Метою стажування було вивчення дисципліни “Advanced Ecosynomics & Global Leadership” у рамках магістерської програми Global Change Managemant, а також обмін досвідом між викладачами, методикою викладання, ознайомлення із європейськими освітніми програмами навчання фахівців, особливостями академічного життя, структурами навчальних програм.

Результатом стажування є налагодження міжнародних зв’язків, перспектив співпраці, а також упровадження на основі здобутих знань дисципліни англійською мовою у робочу програму навчання магістрів Національного лісотехнічного університету України у 2020 році.

Набуті досвід стажування та знання, зокрема поглиблення володіння англійською мовою, сприяють підвищенню рівня викладання та оцінювання студентів НЛТУУ, що в подальшому дозволяє працювати в напрямі розширення та адаптації міжнародної співпраці. Подяка організаторам за можливість брати участь у цьому короткотерміновому стажуванні.

dandelion-53800 1280 dandelion-53800 1280

dandelion-53800 1280