Захист бакалаврів та спеціалістів

conimg

21-22.06.2017 р. в а.506 корпусу №1 НЛТУ

відбулися захисти бакалаврських дипломних робіт

студентів напряму підготовки 6.030504 "Економіка підприємства".

23.06.2017 р. відбулися захисти дипломних робіт спеціалістів

спеціальності 051 «Економіка», спеціалізації «Економіка підприємства».

День перший / Порядок захисту бакалаврів:

Прізвище, ім'я, по-батькові студента Теми дипломних робіт Наукові керівники
1 Орищич Роксолана Василівна Аналіз  виробничо-господарської діяльності та фінансового стану ДП «Стрийське лісове господарство» Асист. Сухоняк С.О.
2 Токарський Роман Володимирович Аналіз  виробного-господарської діяльності та фінансових результатів ПрАТ «Картонно-паперова компанія»

Доц. Кіндрат Р.Я.

3 Побережник Ірина Ярославівна Аналіз  виробничо-господарської діяльності та управління  витратами ДП «Калуське лісове господарство»

Доц. Михайловський В.І.

4 Буній Іван Васильович Аналіз  виробничо-господарської діяльності та ефективності використання основних засобів ДП Надвірнянське лісове господарство

Проф. Шевченко Г.С.

Черниш Юрій Андрійович

Аналіз  виробничо-господарської діяльності та управління витратами ПрАТ «Картонно-паперова компанія»

К.е.н, асист. Гурняк І.Г.

Шимко Ганна Іванівна

Аналіз  виробничо-господарської діяльності та управління персоналом ДП «Золочівське лісове господарство»

Проф. Шевченко Г.С.

Притула Віта Богданівна

Аналіз  виробничо-господарської діяльності та управління фінансовими результатами ДП «Осмолодське лісове господарство» Доц.Маселко Т.Є.
8 Слончинський Степан Владиславович Аналіз  виробничо-господарської діяльності та ділової активності Сколівського  ДЛГП «Галсільліс» Доц. Геник О.В.

Рембіш Ярослав Михайлович

Аналіз  виробничо-господарської діяльності та управління прибутками на ТзДВ «Фабрика «Трембіта»

К.е.н. Гарасим Л.С.

10 Хім’як Юлія Ігорівна Аналіз  виробничо-господарської діяльності та управління прибутками ДП «Надвірнянське лісове господарство» Ст. викл. Наливайко Н.Я.
11 Фірич Анна-Наталія Миколаївна Аналіз  виробничо-господарської діяльності та управління прибутками Страдчівського НВЛК ДВНЗ НЛТУ України

Асист. Рісна Р.Р.

12 Салагай Володимир Богданович Аналіз  виробничо-господарської діяльності та фінансового стану ПрАТ «Картонно-паперова компанія»

Ст.викл. Баран О.В.

Лещишин Олег Іванович

Аналіз  виробничо-господарської діяльності та стратегії cталого розвитку Страдчівського НВЛК ДВНЗ НЛТУ України

Доц. Якімцов В.В.

День другий / Порядок захисту бакалаврів:

Луцишин Тетяна Романівна

Аналіз  виробничо-господарської діяльності та ефективності використання  основних засобів ДП «Жовківське лісове господарство» Доц. Козловський С.О.

Павлів Наталія Василівна

Аналіз  виробничо-господарської діяльності та фінансового стану ТзДВ «Фабрика «Трембіта»

Ст.викл. Якуба М.М.

3 Джурак Андрій Ростиславович Аналіз  виробничо-господарської діяльності та управління персоналом Страдчівського НВЛК ДВНЗ НЛТУ України

К.е.н. Павлюк У.В.

Чорній Тарас Михайлович

Аналіз  виробничо-господарської діяльності та рентабельності  ДП «Сколівське лісове господарство»

Доц. Геник О.В.

Садовий Андрій Іванович

Аналіз  виробничо-господарської діяльності та ефективності використання  оборотних засобів ДП «Жовківське лісове господарство»

Іскович Катерина Степанівна

Аналіз  виробничо-господарської діяльності та фінансового стану Страдчівського  НВЛК ДВНЗ НЛТУ України

К.е.н. Гурняк І.Г.

Ковальов Андрій Віталійович

Аналіз  виробничо-господарської діяльності та виробничих ресурсів ДП «Калуське лісове господарство»

Доц. Михайловський В.І.

Сенько Тарас Андрійович

Аналіз  виробничо-господарської діяльності та ефективності використання основного капіталу ДП «Буське лісове господарство»

Ст.викл. Наливайко Н.Я.

Рибак Мар'яна Романівна

Аналіз  виробничо-господарської діяльності та управління персоналом ДП «Радехівське лісомисливське  господарство»

К.е.н. Рісна Р.Р.

10 Ліщинська Мар’яна Михайлівна Аналіз  виробничо-господарської діяльності та управління якістю Славського  ДЛГП «Галсільліс» Асист. Сухоняк С.О.

Боднарчук Юлія Петрівна

Аналіз  виробничо-господарської діяльності та інвестиційної привабливості ДП «Радехівське лісомисливське  господарство»

Ст.викл. Баран О.В.

Дубинецька Тетяна Олегівна

Аналіз  виробничо-господарської діяльності та фінансового стану КП «Рівненський міський трест зеленого господарства»

Ст.викл. Якуба М.М.

Кашуба Ярослав Олегович

Аналіз  виробничо-господарської діяльності та управління прибутками ДП «Жовківське лісове господарство»

Доц. Луців Н.Г.

День третій / Порядок захисту спеціалістів:

Гнідець Ганна Петрівна

Поліпшення фінансових результатів діяльності ДП «Надвірнянське лісове господарство»

Проф. Шевченко Г.С.

Коцко Марта Романівна

Поліпшення фінансових результатів діяльності ДП «Буське лісове господарство»

Ст.викл. Наливайко Н.Я.

3 Шкурда Оксана Ігорівна Удосконалення управління персоналом ДП «Буське лісове господарство»

Проф. Шевченко Г.С.

Пиріг Михайлина     Юріївна

Резерви покращення  фінансового стану Славського ДЛГП «Галсільліс» Асис. Сухоняк С.О.

Тернущак Любов     Іванівна

Удосконалення управління основними засобами  ДП «Золочівське лісове господарство»

Ст.викл. Наливайко Н.Я.

Данилко Олег Миколайович